Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари во Скопје. - Контакт: 075360333 до 16:00ч
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари во Скопје. Контакт телефон: 075 730 024 до 16:00ч
Puly Caff – Детергент

Puly Caff – Детергент

899.00 ден (со ДДВ)

Нема на залиха

SKU: 700019 Категории: , Ознака:
000

Pulycaff , е детергент за чистење на професионални апарати за кафе, од било кој производител.

докажани како најдобриот бренд за прашоци за прочиствување на машини во светот.