Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари во Скопје. - Контакт: 075360333 до 16:00ч
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари во Скопје. Контакт телефон: 075 730 024 до 16:00ч
MOAK® My Rock Coffee 50 капсули Nespresso® компатабилни

MOAK® My Rock Coffee 50 капсули Nespresso® компатабилни

750.00 ден (со ДДВ)

Нема на залиха

000

Задебелен ароматичен интензитет засилен со перфектен крем. Идеално за оние кои сакаат кафе со силно и полно тело. Густа мешавина со ноти на црно чоколадо и свежи бадеми.