Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари во Скопје. - Контакт: 075360333 до 16:00ч
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари во Скопје. Контакт телефон: 075 730 024 до 16:00ч
Illy® Y3.3 iperEspresso® Espresso Machine – WHITE + 14 Капсули Гратис

Illy® Y3.3 iperEspresso® Espresso Machine – WHITE + 14 Капсули Гратис

5,990.00 ден (со ДДВ)

Нема на залиха

SKU: 3012 Категории: , , Ознака:
000

Complete the look

Почувствувајте мек вкус на еспресо или богата шолја кафе, подготвена од оваа елегантна, компактна и мимималистичка машина за iperEspresso капсули и кафе. Одличен додаток на секоја кујна.
За повеќе информации посетете ја оваа страна