Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари во Скопје. - Контакт: 075360333 до 16:00ч
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари во Скопје. Контакт телефон: 075 730 024 до 16:00ч
Illy® Nespresso® Компатибилни капсули Classico (10)

Illy® Nespresso® Компатибилни капсули Classico (10)

319.00 ден (со ДДВ)

000

Еспресо Illy Classico има сладок вкус со нежни ноти на карамела, цвет од портокал и јасмин. Овие капсули се за Nespresso кафемати.