Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари во Скопје. - Контакт: 075360333 до 16:00ч
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари во Скопје. Контакт телефон: 075 360 333 до 16:00ч
Diemme® Spirito del Salvador Nespresso® Компатибилни (10 капсули)

Diemme® Spirito del Salvador Nespresso® Компатибилни (10 капсули)

99.00 ден (со ДДВ)

Нема на залиха

000
Spirito del Salvador:  Неговите белешки од цитрус совршено се мешаат со вкусот на какао, а свежиот нежен вкус го прави ова кафе идеално за кое било време од денот.