Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари во Скопје. - Контакт: 075360333 до 16:00ч
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари во Скопје. Контакт телефон: 075 360 333 до 16:00ч
Diemme® Miscela Oro Зрно – 1KG

Diemme® Miscela Oro Зрно – 1KG

1,790.00 ден (со ДДВ)

SKU: 00054 Категории: , , Ознака:
000

Caffè Diemme “Miscela Oro” е кафе кое што има пријатна арома на чоколадо и суво овошје, долготраен вкус со ноти на мед.