Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари во Скопје. - Контакт: 075360333 до 16:00ч
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари во Скопје. Контакт телефон: 075 360 333 до 16:00ч
Tre Venezie Nespresso® Компатабилни капсули Крем од Лешници/Нутела (10)

Tre Venezie Nespresso® Компатабилни капсули Крем од Лешници/Нутела (10)

121.00 ден (со ДДВ)

Нема на залиха

000

Ова кафе ќе ве потсети на сладоста на бисквити, сладолед и нутела, совршена комбинација на едноставност и вкус.

Пијалок со вкус на лешник за вкусна пауза.